DOBRA REHABILITACJA

Poradnia Lekarzy Rodzinnych na osiedlu Retkinia oferuje swoim Pacjentom kompleksowe usługi w ramach rehabilitacji. Tutaj czeka na Państwa profesjonalna i dobra rehabilitacja pod okiem najlepszych specjalistów w tej dziedzinie i z użyciem wysokiej klasy sprzętu.
Pacjentom oferujemy konsultacje lekarzy rehabilitantów oraz magistrów fizjoterapii, którzy pomogą w doborze odpowiednich zabiegów zależnie od Państwa problemów zdrowotnych. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem, dzięki któremu możliwa jest dobra rehabilitacja – kinezyterapia, fizykoterapia, masaże, zabiegi wodne w pełnym zakresie.

Oferujemy również atrakcyjne cenowo pakiety rehabilitacyjne – zostały one opracowane w celu kompleksowej rehabilitacji po urazach, w przypadku schorzeń neurologicznych, w celu zadbania o stopy oraz kręgosłup. Dodatkowo także do pakietów dodajemy gratis konsultację fizjoterapeutyczną oraz konspekt ćwiczeń do domu.

Jeśli interesuje Państwa dobra rehabilitacja, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej Poradni na osiedlu Retkinia w Łodzi!